Disneyland - Průvodce Paříží

Disneyland je moderní zábavní park, vybudovaný v roce 1992. Nabízí zábavu pro všechny, od malých dětí až po dospělé. Spousty atrakcí, zábavy a nezapomenutelných zážitků.Disneyland - Průvodce Paříží

Tématické: Eurovíkend Paříž Paříž víkendový pobyt Poznávací zájezd Francie Paříž Poznávací zájezd

Poloha Disneylandu

Vydáváte-li se do Disneylandu z Paříže, tak leží pouhých 32 Km východně od centra. K dopravě lze využít podzemní linku A4, která vede až přímo k parku.

Vstupné

Vstupné je vyřešeno velmi prakticky. Při vstupu každý návštěvník zaplatí 1000 - 1 400 Kč. Následně může v Disneylandu volně navštěvovat jakékoliv atrakce. Více denní vstupy jsou levnější.

Tipy pro pobyt v Disneylandu

Využijte FastPass - přijdete k atrakci a zarezervujete si místo v řadě. Po určeném čase se vrátíte zpět a nemusíte čekat v dlouhé frontě. FastPass si vyzvedněte brzo - odpoledne jsou již rozebrané.

Ve tři hodiny odpoledne se koná tradiční velká přehlídka na Main street. V této době jsou všechny atrakce nejméně vytížené.

Park se otevírá každý den v devět hodin ráno. V tuto dobu je zde jen málo návštěvníků a nemusíte dlouho čekat.

Protože se za atrakce již po zaplacení vstupu neplatí, tak je jídlo v parku jediným zrdrojem výdělků a je tedy velmi drahé. Vyplatí se vlastní svačina.

Vstupné není každý den stejné. Nejdražší je v průběhu Vánoc, o víkendech a svátcích. Naopak nejlevnější je v pracovní dny.

2009 - 2010