Moulin Rouge - Průvodce Paříží

Červený mlýn - symbol Moulin Rouge. Místa, které pohoršovalo občany Paříže a kde se střetávali paříští bohémové a umělci. I turistům se tak nabízí navštívit jeden ze symbolů Paříže.Moulin Rouge - Průvodce Paříží

Tématické: Eurovíkend Paříž Paříž víkendový pobyt Poznávací zájezd Francie Paříž Poznávací zájezd

Jak do Moulin Rouge

Tento světoznámý kabaret se nachází poblíž Montmartru, ve čtvrti Pigalle, na Boulevard de Clichy. Před návštěvou je ovšem nutno pro veliký zájem mít rezervované místo. Dodones zde můžete shlédnout následovnice tehdejších největších hvězd. Jednou z nich je i La Goulue „Dorris Girls“.

Historie Moulin Rouge

Moulin Rouge byl vybudován v roce 1889 Josephem Ollerem. Za dobu své existence zde vystupovaly takove hvězdy jako Édith Piaf, La Goulue, Josephine Baker, Frank Sinatra, Jean Gabin, Yvette Guilbert, Jane Avril, Mistinguett, Le Pétomane, Ella Fitzgerald a mnohé další. Za dobu existence bylo o tomto celosvětově slavném kabaretu natočeno nespočet celovečerních filmů a i napsáno mnoho povídek.

Vstupné do Moulin Rouge

Vstup do kabaretu od 21:00 stojí 102€. V ceně vstupného je i láhev šampanského. Bez šampaňského je vstupné slevněno na 90€. Od 23:00 lze vstupy pořídit o 10€ levněji.

2009 - 2010